قیمت هایگلاس گیلان
۰
قیمت هایگلاس گیلان

قیمت هایگلاس در گیلان

قیمت ورق هایگلاس در استان گیلان از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا این استان دارای کارخانجاتی در زمینه تولید ورق های ام دی اف و به طبع ورق های ام دی اف رنگی می باشد.

شرکت های دیگری نیزوجود دارند که با خرید ام دی اف خام و اقدامات در زمینه روکش کردن ورق های ام دی اف، محصولی جدیدی را عرضه می کنند.

تهیه هایگلاس نیز در کشور ما بدین گونه است که با خرید مغز ورق و همچنین اقدامات در زمینه اضافه کردن روکش های هایگلاس(پلاکسی گلاس) بر روی آن، در نهایت محصول هایگلاس خود را به بازار عرضه می نمایند.

اهمیت قیمت تمام شده ورق ها نیز بدین صورت است که با خرید ورق های خام از کارخانجات تولیدی و همچنین با احتساب هزینه های حمل و نقل و هزینه های مربوط به روکش کردن ورق ها در مجموع هزینه نهایی ورق ها تایین می گردد.

محصولاتی نیز در بازار مشاهده می کنیم که با توجه به کارایی هر کدام، قیمت های متفاوتی نیز، نسبت به یکدیگر دارا می باشند که این امر نیز بیشتر مربوط به نوع متریال مصرفی و کیفیت این نوع متریال ها است.

AGT

در این میان می توان از برندهایی نظیر AGT یاد کرد که این محصولات با توجه به کیفیت شناخته شده خود، چند سالی است که در بازار ایران، محصولات با کیفیتی را ارائه می دهد.

اما برای تمامی اقشار جامعه خرید این محصولات با توجه به قیمت تمام شده محصول، امکان پذیر نمی باشد.

از همین رو برندهای عرضه کننده ورق های هایگلاس نیز در بازار کشور موجود می باشند که کیفیت اجرایی مناسبی دارند اما قیمت تمام شده ورق بسیار مناسب است.

AGE

برای مثال می توان از ورق هایگلاس AGE نام برد که با مغز داخلی و روکش خارجی عرضه می شود و بسیاری از هزینه های جانبی ورق در این مجموعه از بین رفته است و محصولی با قیمت و کیفیت مناسب به بازار کشور عرضه می کند.

جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر درباره ورق های هایگلاس، می توانید با همکاران مجرب ما در فروشگاه ام دی اف پیشوایی تماس حاصل فرمائید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X