ورق هایگلاس
۰
ورق هایگلاس

ورق هایگلاس

از جمله تجهیزات ضروری برای هر آشپزخانه ، کابینت می باشد که به فضای آشپزخانه روح داده و نما را جذاب می کند.

این کابینت ها حاوی مغز ام دی اف می باشند و روکشی از جنس پلی گلاس بر روی آنها قرار دارد.

تخته های ، های گلاس معمولا” دارای یک رو میباشند که توسط یک لایه سلفون محافظت شده و نمای طرف دیگر سفید ساده ازpvc و یا کاغذ است .

ابعاد مورد استفاده های گلاس برای کابینت کاران معمولاً 280*122 سانتیمتر به ضخامت 16 میلیمتر می باشد .

هایگلاس از سمتی که با لایه پلکسی گلاس پوشیده است ، ضد آب ۱۰۰ در ۱۰۰ است و سمت دیگر آن به کیفیت پشت ورق وابسته است که ملامینه انتخاب مناسبی ست.

انتخاب هر کابینتی  برای  فضای آشپزخانه به واسطه داشتن رطوبت زیاد مناسب نیست و هایگلاس گزینه مناسبی جهت مقاومت در برابر رطوبت می باشد.

استفاده از هایگلاس برای ساخت میلمان و میز و صندلی نیز مناسب است و عایق فوق العاده ای در برابر صدا و حرارت می باشد.

کابنیت هایگلاس در واقع زیرمجموعه ای از  کابینت مدرن است و به دلیل روکش براق نور فراوانی را بازتاب میدهند.

همین نورانی و براقیت فضای آشپزخانه را نیز بزرگتر جلوه می دهد و فضایی لوکس را در  چشم بیننده به تصویر میکشد.

البته علاوه بر  ورق هایگلاس براق ،هایگلاس های با رنگ تیره و حتی مات در بازار وجود دارد که آنها نیز مشتریان خاص خود را دارند.

قیمت هایگلاس

به طور معمول قیمت های  روکش های براق بیشتر از مات است ،پس جهت صرفه اقتصادی استفاده از نوع مات آن توصیه می شود.

البته این را در نظر بگیرید که برای ایجاد جلوه در فضای آشپزخانه ، قیمت انواع مختلف ام دی اف به نسبت فلزات و یا سنگ های تزئینی پایین تر است.

هرچند که کابینت‌ های گلاس سفید و سیاه تا به امروز پر فروش‌ترین مدل این نوع کابینت بوده‌اند ولی می توان به کمک هایگلاس های رنگ دار یا طرحدار فضای شلوغ تری را در آشپزخانه ایجاد کرد.

ایران نیز با دارا بودن شرکت های تولیدی ام دی اف تامین کننده نیاز مصرف کنندگان داخلی است ولی مواد اولیه و مغزی نمونه های داخلی وارداتی هستند.
.
بهترین مارک های گلاس ترک، ایشیک و AGE و AGT است.هایگلاس ترک نسبت به هایگلاس ایرانی مرغوب تر و با کیفیت ترمی باشد و بیشترین فروش را دارد.
مقاومت ورق AGT در برابر آب بسیار بالاست و مانند سایر ورق های ام دی اف متورم نمی شود اما ورق AGT ضد آب نمی باشد و بهتر است مراقب باشید آب به آن نفوذ نکند .
بهترین ورق های  هایگلاس  ، ساخت مالزی و ترکیه بوده اند و اگر به دنبال بهترین شرکت تولید کننده هایگلاس در ایران  هستید ،صنایع ام دی اف پویا را به شما پیشنهاد میکنیم.
یکی از اشتباهاتی که بین خریدارن ام دی اف مرسوم است این می باشد که ام دی اف را با هایگلاس مقایسه میکنند ، در حالی که هایگلاس فقط نوعی روکشش می باشد نه جنس ام دی اف .

هایگلاس 2020

کابینت های گلاس سفید طلایی ، کابینت هایگلاس طرح باران، کابینت های گلاس سفید مشکی ، کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید تک رنگ جزو محبوب ترین رنگ ها  هستند.
اگر جزو مشتری های اهل مد روز هستید ،پیشنهاد ما استفاده از رنگ های سبک جدید سال 2020 به عنوان ورق هایگلاس در کابینت آشپزخانه می باشد.

 

مدل کابینت آشپزخانه جدید های گلاس دو رنگ سفید و طوسی بسیار شیککابینت مدرن برای آشپزخانه ایرانی با ترکیب رنگ سفید و طرح چوب

کابینت ترکیبی جنس ام دی اف و های گلس مدل ۹۹ دو رنگ سفید و قهوه ای تیرهکابینت بسیار لاکچری ممبران مشکی رنگ برای سلیقه های خاصکابینت طرح ممبران رنگ چوب با بهترین دیزاین ۲۰۲۰مدل کابینت ام دی اف ساده دو رنگ سبز و قهوه ای

مدل کابینت جدید خیلی شیک با رنگ زرد خاص یا سبز سدری  برای خانه های لوکس

طرح کابینت آشپزخونه ممبران سفید طلایی برای خاص پسندان

اگر در منطقه شمال کشور علی الخصوص گیلان به دنبال خرید هایگلاس قیمت مناسب و مرغوب می باشید ، می توانید با فروشگاه پیشوائی تماس بگیرید

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

09021217606
X