ام دی اف پیشوائی با داشتن یک دهه سابقه در عرصه فروش انواع ورق های ام دی اف,هایگلاس,پلی گلاس,ام دی اف سفید و رنگی,ورق های 3 میل و pvc و همچنین در عرصه طراحی و اجرای کابینت و دکوراتیو های خانگی و شرکتی آماده ارائه هر گونه همکاری جهت انجام دکوراسیون داخلی و فروش ورق به شما مشتریان عزیز می باشد.

درباره

فروشگاه

گروه ام دی اف پیشوائی با اهمیت دادن به زمان بندی و سرعت عمل در ساخت و اجرای دکوراسیون داخلی در اماکن گوناگون کاملا آگاه بوده و همیشه سعی بر این داشته ایم که با ارائه خدمات پس از اجرای پروژه سعی به جلب رضایت کامل مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

چرا ما

انتخاب شماییم ؟؟
لازم به ذکر است، انواع محصولات چوبی جهت اجرای دکوراسیون داخلی ، کابینت آشپزخانه، دکوراسیون اداری و تجاری، درب های چوبی، پارتیشن های اداری،و … در ام دی اف پیشوائی واقع شده و در یکی از بهترین مناطق شمال کشور توسط استادان ماهر، با تجربه چندین ساله طراحی و ساخته می شود.

از آنجایی که طراحی و اجرای دکوراتیو ها متناسب با منزل شما توسط تیم زبده ما انجام می شود و نیز همانطور که توضیح دادیم چون گروه ام دی اف پیشوائی در امر فروش ورق ام دی اف نیز فعالیت دارد و در ساخت از موجودی انبار خود استفاده میکند مطمئنن از لحاظ قیمت و کیفیت جنس برای شما عزیزان به صرفه تر تمام خواهد شد.